Igrački kadar


Golmani:

-Denis Mujkić
Datum rođenja: 02.09.1983.
Državljanstvo: BiH
Klubovi: FK Sloboda Tuzla, NK Jedinstvo Bihać, FK Novi Pazar, FK Budućnost 
-Muris Husić
Datum rođenja: 12.08.1980.
Državljanstvo: BiH
Klubovi: FK Budućnost

Odbrana:

-Adis Kovačević (C)
Datum rođenja: 26.07.1989.
Državljanstvo: BiH
Klubovi: FK Budućnost
-Hazim Đezić
Datum rođenja: 07.04.1996.
Državljanstvo: BiH
Klubovi: FK Budućnost  
-Adnan Džinić
Datum rođenja: 29.12.1987.
Državljanstvo: BiH
Klubovi: FK Budućnost
-Halil Mahmutović
Datum rođenja: 16.06.1990.
Državljanstvo: BiH
Klubovi: FK Velež, FK Budućnost 
 -Nermin Šehić
Datum rođenja: 25.06.1994.
Državljanstvo: BiH
Klubovi: FK Sloga Tojšići, FK Budućnost
-Belmin Ikanović
Datum rođenja: 
Državljanstvo: 
Klubovi: 
-Adnan Mujagić
Datum rođenja: 
Državljanstvo:
 Klubovi: 
-Esmin Idrizović
Datum rođenja: 
Državljanstvo:
 Klubovi:

Vezni red:

-Safet Mustafić
Datum rođenja: 23.09.1994.
Državljanstvo: BiH
Klubovi: FK Budućnost
-Eldin Trumić
Datum rođenja: 19.09.1989.
Državljanstvo: BiH
Klubovi: FK Radnički Lukavac, FK Budućnost
 -Ćamil Smajlović
Datum rođenja: 11.01.1996.
Državljanstvo: BiH
Klubovi: FK Budućnost
-Omer Berbić
Datum rođenja:
Državljanstvo:
Klubovi:
-Faruk Gogić
Datum rođenja:
Državljanstvo:
Klubovi:
-Ibrahim Turić
Datum rođenja:
Državljanstvo:
Klubovi:



Napad:

-Semir Dedić
Datum rođenja: 13.09.1998.
Državljanstvo:BiH
Klubovi:FK Bosna Kalesija, FK Budućnost 
-Muhamed Mujić
Datum rođenja: 26.01.1991.
Državljanstvo: BiH
Klubovi: FK Sloboda Tuzla, FK Olimpic Sarajevo, FK Budućnost Banovići
-Jasmin Ćehajić 
Datum rođenja: 09.10.1996.
Državljanstvo: BiH
Klubovi: FK Budućnost
-Armin Sulejmanović
Datum rođenja: 09.10.1998
Državljanstvo: BiH
Klubovi: FK Oskova,NK Prokosovići,FK Grivice, FK Budućnost
-Hamid Delić
Datum rođenja: 
Državljanstvo: BiH
Klubovi: FK Budućnost

Šef stručnog štaba:
-Munever Rizvić

Treneri:
-Nijaz Šahbazović
-Zehrudin Kavazović

Trener golmana:
-Šerbečić Mirzet