subota, 23. rujna 2017.

Dva gola Trumića za novu pobjedu Budućnosti (FOTO+VIDEO)

Budućnost je u okviru sedmog kola Druge lige FBiH ostvarila važnu pobjedu protiv veoma neugodne Seone,a rezultat je na kraju glasio 2:1. Strijelac oba gola za naš tim bio je Eldin Trumić,dok je za goste jedini gol  postigao Havić Sead.

Budućnost je od samog starta utakmice krenula sa napadima prema golu gostiju i već u prvim minutama stvorila nekoliko prilika. Budućnost je do vodstva stiga u 21.minuti kada je Eldin Trumić iz slobodnog udarca postigao eurogol. Do kraja prvog poluvremena bilo je nekoliko prilika na obje strane ali rezultat se nije mijenjao.

U 57.minuti glavni sudija na ovom meču Brčaninović dosuđuje penal za Seonu,a Havić je bio siguran i pogodio za izjenačenje i veliko slavlje gostiju. Posle primljenog gola Budućnost je stvorila nekoliko prilika ali rezulatat se nije mijenjao do 80.minute kada je sudija iz Živinica dosudio još jedan penal ovaj put za Budućnost.Siguran izvođač kaznenog udarca bio je Eldin Trumić koji drugim golom na utakmici postavlja konačnih 2:1 i donosi našem timu treću pobjedu u dosadašnjem dijelu prvenstva.

U narednom kolu naš tim ponovo igra na domaćem terenu, a protivnik je ekipa Dizdaruše.

FK BUDUĆNOST - FK Seona  2:1 (E.Trumić 21 i 80.min. / 57.min. Havić)

BUDUĆNOST:Mujkić,Trumić,Smajlović,Mustafić(Gogić),Sulejmanović,Šehić,Mahmutović,Džinić,Berbić,Idrizović,Dedić(Ćehajić)

SEONA:Moranjkić,Bajrić,Suljić,Kešetović,Havić(Musić),Selimović(Šerifović),Mulaibrahimović,Mehičić,Osmanović,Muratović,Gašić(Baltić)